Jan 26th انتقال به سرور جدید

به اطلاع شما می رسانیم به منظور افزایش کیفی سرور , سرور جدیدی خریداری شده است و انتقال اطلاعات از چهارشنبه شب مورخه 7 بهمن ماه 1394 به سرور جدید شروع می شود و سایتهای شما به سرور جدید منتقل می ... بیشتر »

Dec 22nd افزایش هزینه ثبت دامنه برای برخی پسوند ها

به اطلاع می رساند هزینه ثبت دامنه های com. و net. به مبلغ 35 هزار تومان افزایش یافت. ضمناً هزینه ثبت یا تمدید دامنه های آی آر نیز به 4800 تومان تغییر پیدا کرد. گفتنی است این افزایش قیمت از روز شنبه مورخ ... بیشتر »

Sep 6th اطلاعیه انتقال سرور سی پنل

با عرض سلام و وقت بخیربه اطلاع مشتریان سرویس میزبانی وب ( سی پنل ) می رساند جهت افزایش سرعت لود وب سایتها ، تمامی اکانت ها به سرور جدید واقع در انگلستان انتقال یافت که در 48 ساعت گذشته حتما شاهد ... بیشتر »

Jun 8th پایان تخفیف دامنه های .IN

با سلام بدینوسیله به استحضار میرسانیم با توجه به اعلام رسمی رجیسترار، تخفیف ارایه شده جهت ثبت دامنه های IN. از امروز متوقف خواهد شد و هزینه ثبت این پسوند با نرخ معمول گذشته در نظر گرفته می شود. بیشتر »

May 2nd ارتقاء سرویس های هاست معمولی و پربازدید

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت مشتریان محترم پرتو دیتا به استحضار می رساند در راستای درخواست زیاد کاربران مبنی بر افزایش تعداد Addon Domain بر روی سرویس های هاست معمولی و پربازدید ، از این تاریخ ... بیشتر »

Feb 26th راه اندازی هاستینگ در سرور ایران

با سلام بسیار مفتخریم که به استحضار کاربران محترم برسانیم سرور ایران هم اکنون آماده استفاده می باشد. عزیزانی که مایل به خرید هاست در سرورهای ایران می باشند میتوانند سفارشات خود را ارسال ... بیشتر »

Feb 4th پرتو دیتا و حضور در دومین کنفرانس بین المللی بازاریابی اینترنتی

دومین همایش بزرگ بین المللی بازاریابی اینترنتی در تاریخ 13 و 14 بهمن ماه برگزار شد. در این دو روز نابغه های دنیای بازاریابی از کشورهای مختلف مقالات خود را ارائه نمودند.مایه افتخار ماست که به ... بیشتر »

Jan 15th طراحی جدید سایت پرتو دیتا

با توجه به انتقادات تاثیرگذار کاربران نسبت به سایت سابق ،پرتو دیتا با جمع آوری نظرات کاربران در مورد طراحی  گرافیکی ،امکانات، مشکلات فنی، سایت جدید را طبق پیشنهادات و سلیقه کاربران طراحی ... بیشتر »

Jan 8th واگذاری مهنا دیتا به پرتو دیتا

سلاممجموعه مهنا دیتا به همراه تمامی مشتریان به پرتو دیتا واگذار شد.مشتریانی که از این مجموعه سرویس داشته اند، نیازی به ثبت نام مجدد در پرتو دیتا ندارند و می توانند با همان ایمیل و رمز عبور در ... بیشتر »